Branża automotive

Zaopatrzenie dla branży motoryzacyjnej

Branża motoryzacyjna często uznawana jest za ważniejszą w Polsce. Skupia nie tylko producentów samochodów, lecz także firmy dostarczające różnorodne komponenty do budowy aut. Pomimo braku krajowej marki samochodów, Polska może poszczycić się jedną z największych w Europie produkcji części zamiennych do pojazdów osobowych.

Firma EPAT Sp. z o.o. z Lublina specjalizuje się w zaopatrywaniu firm z sektora motoryzacyjnego. Bez względu na rodzaj części i materiałów, oferujemy rozwiązania zapewniające stabilny proces produkcyjny. Nasza oferta obejmuje taśmy maskujące, piankowe oraz akrylowe, a także frezy i materiały ścierne, takie jak dyski, tarcze i włókniny.

Współpraca z branżą motoryzacyjną

Od wielu lat współpracujemy zarówno z mniejszymi, jak i większymi zakładami przemysłu motoryzacyjnego, w tym lakierniami i producentami części samochodowych. Doradzamy i dostarczamy odpowiednie produkty, bazując na naszej wiedzy i przeprowadzanych testach. Szeroka oferta produktów samoprzylepnych marki Epat oraz Tesa zapewnia możliwość wybrania odpowiedniej taśmy do lakierowania, zaślepiania otworów, ochrony lakieru lub ekranów na czas produkcji oraz transportu. Ścisła współpraca z firmami takimi jak Pferd lub 3M pozwala nam dostarczać także tarcze ścierne i inne materiały do obróbki metali.

 

Epat produkty przemysłowe taśmy tarcze dla motoryzacji

Produkty dedykowane dla branży automotive

W ofercie Epat znajdziesz tego typu produkty przydatne do produkcji samochodów:

  • Taśmy maskujące na lakiernie – nisko i wysokotemperaturowe
  • Taśmy piankowe i akrylowe do montażu elementów wewnątrz i na zewnątrz auta
  • Taśmy akrylowe do przyklejania elementów na karoserii
  • Wykroje z taśm i uszczelek piankowych
  • Wykroje z taśm akrylowych i innych materiałów
  • Materiały ścierne do szlifowania i usuwania nierówności z powierzchni stali
  • Frezy do precyzyjnego frezowania
  • Kleje do łączenia części

Oferta taśm dla motoryzacji

Oferta taśm i tarcz dla branży automotive

Współpraca z

EPAT Sp. z o.o.

Dlaczego warto zaufać firmie EPAT?

W firmie Epat skupiamy się na Tobie i potrzebach Twojej firmy. Zajmujemy się zaopatrzeniem firm produkcyjnych i przemysłowych. Dostarczamy produkty i narzędzia, żebyś mógł bezpiecznie i bardziej wydajnie wykonywać swoją pracę.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marek tesa, Pferd, Wiko.

Nasi Klienci to firmy z branży automotive, transportu publicznego, branży lotniczej, obróbki stali nierdzewnej, obróbki skrawaniem, branży ceramicznej i innych.

Oto co możemy zaproponować Tobie:

Masz pytania?
Odezwij się do nas!