katalog produktów

Wykroje na arkuszu

Wykroje z taśm dwustronnie klejących na arkuszach mają zastosowanie głownie w poligrafii i reklamie, kiedy duża ilość pracowników robi w jednym czasie ten sam produkt. Stosowanie wykrojów ogranicza czas produkcji oraz zapewnia niezawodne i estetyczne połączenia.Elementy można produkować z taśm foliowych, włókninowych, tkaninowych lub piankowych.

Epat to producent wykrojów na arkuszach. Produkuje je z taśm klejących, filcu i korka, w dowolnym kształcie oraz rozmiarze. To wygodniejsze rozwiązanie, niż korzystanie z całej rolki lub kawałka materiału. Bez konieczności samodzielnego docinania, co pozwala pracownikom na zaoszczędzenie czasu na inne zajęcia.

Wykroje na arkuszach, to po prostu zaprojektowane i docięte fabrycznie kawałki materiału lub taśmy klejącej. Dostarczane są na linerze, w zależności od materiału, kształtu i wymiarów, może on być różnej wielkości. Aby skorzystać z takiego wyciętego kawałka, wystarczy go odkleić i przyłożyć do powierzchni, na której ma się znaleźć.

Standardowo wykonywane arkusze:

  • z taśmy piankowej grubość 1 mm, elementy 15 mm x 25 mm po 108 sztuk na arkuszu
  • z taśmy piankowej grubość 1 mm, elementy 10 mm x 12,5 mm po 120 sztuk na arkuszu
  • z taśmy piankowej grubość 2 mm, elementy 10 mm x 12,5 mm po 120 sztuk na arkuszu

Wykroje z taśm klejących

Epat produkuje i dostarcza elementy sztancowane z taśm klejących. Zazwyczaj są to wykroje z taśm foliowych, tkaninowych, włókninowych lub piankowych. W swoim portfolio posiada kolorowe kółka do znakowania miejsc i powierzchni. Jest to prosty sposób kodowania i identyfikacji w miejscach pracy, dokumentacji czy na produktach.

W ofercie Epat są również bezbarwne kółka dwustronnie klejące. Pozwalają one na przyklejanie i łatwe odklejanie ulotek, czy plakatów. Podobnie wyglądają, ale nieco inne zastosowanie mają plomby samoprzylepne. Ich zadaniem jest zabezpieczenie lub zaplombowanie jakiegoś przedmiotu przed samodzielnym lub nieuprawnionym otwarciem.

Wykroje z filcu

W ostatnim czasie bardzo popularne są wykroje z filcu. Nic w tym dziwnego, bo są bardzo uniwersalne. Najczęściej jednak chronią powierzchnie przed uderzeniami i zadrapaniami. Dlaczego tak często korzysta się z nich w meblarstwie oraz transporcie.

Wykroje z korka

Epat posiada w ofercie również wykroje z korka. Pozwalają na dystansowanie i ochronę powierzchni. Podobnie jak kawałki filcu, zabezpieczają podłoże przed zarysowaniami i uszkodzeniami.

Epat - producent wykrojów na arkuszach

Jesteśmy także producentem wykrojów z filcu oraz korka technicznego. Samoprzylepne podkładki filcowe oraz korkowe mają zastosowanie w przemyśle meblarskim. Chronią nogi mebla, podłogę, a czasem także ściany przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Wykroje na arkuszach to bardzo praktyczne rozwiązanie. Pozwala ono na oszczędność czasu oraz większą precyzję docięcia taśmy, korka, czy filcu przez maszynę. Jest to przydatne zwłaszcza, gdy istotne jest szybkie tempo pracyEpat to producent wykrojów na arkuszach z różnego rodzaju taśm oraz filcu i korka. Jeżeli poszukujesz, któregoś ze wspomnianych albo innego, nawet niestandardowego – Skontaktuj się z nami.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!