katalog produktów

Kolorowe kółka do znakowania

Kolorowe kółka jednostronnie klejące służą do oznaczania partii produktów, kierunków wysyłek, zmian na produkcji, pracowników.

Produkowane są wyłącznie z profesjonalnej taśmy typu duct-tape o podwyższonej grubości i ścieralności oraz kleju zapewniającego wysoką i natychmiastową przyczepność do różnych powierzchni.

Kolorowe kółka do znakowania, to nic innego jak małe naklejki w kształcie koła. Mogą mieć wiele różnych zastosowań, zazwyczaj wykorzystywane są do identyfikacji przedmiotów oraz powierzchni. Ich żywy kolor przykuwa wzrok i jest dostatecznie widoczny z większej odległości. Wszystko po to, aby zwrócić uwagę i o czymś poinformować, lub ostrzec przed jakimś zagrożeniem. Kółka samoprzylepne mają różne kolory, dzięki czemu można dobrać odpowiedni, zależny od sytuacji i miejsca.

Samoprzylepne kółka w wielu kolorach

Dostępne kolory: biały, czarny, szary, czerwony, zielony, niebieski, żółty.

Kolorowe kółka o różnej średnicy

Standardowo produkowane kółka mają średnicę fi 28 mm. Bez dodatkowych kosztów wykrojników możliwa jest produkcja również w innych rozmiarach: fi 16, fi 18, fi 10, fi 22, fi 24, fi 28, fi 36, fi 40, fi 45, fi 50, fi 58. Inne kształty i rozmiary dostępne są na zamówienie.

Zastosowanie kolorowych kółek samoprzylepnych

Kolorowe kółka samoprzylepne zapewniają odpowiednie kodowanie dla informacji lub ostrzeżeń. Na przykład, w biurze można używać różnych kolorów kółek przylepnych, aby oznaczyć priorytety, terminy, statusy lub kategorie. W naukowych badaniach można użyć różnych kolorów, aby oznaczyć różne próbki lub eksperymenty. W planowaniu i organizacji można przypisywać kolory do różnych zadań lub projektów. Na hali produkcyjnej, czy wysyłkowej można za pomocą kółek oznaczać destynację paczki, czy partię produktu.

Zastosowanie kolorowych kółek samoprzylepnych

Kolorowe kółka do znakowania to wygodne narzędzie do organizacji w zakładzie pracy. Pomagają odpowiednio oznaczyć oraz identyfikować wiele, różnych elementów. Dzięki nim można w prosty sposób zaznaczyć ważne informacje, zaznaczyć zadania do wykonania lub zorganizować materiały w sposób, który jest łatwy do zrozumienia i intuicyjny. Stosowanie kolorowych kółek samoprzylepnych może zwiększyć wydajność pracowników, ale również zapewnić im dodatkowe bezpieczeństwo.

Epat – Producent kółek samoprzylepnych do znakowania

Epat Sp. z o.o. to producent kółek do znakowania. Wytwarza kółka z profesjonalnej taśmy typu Duct-tape. Posiada ona dużo wytrzymalszy nośnik oraz agresywniejszy klej, który zapewnia niemal natychmiastową i trwałą przyczepność. Jest to wydajniejsze rozwiązanie niż kółka z taśm papierowych lub foliowych. Kolorowe kółka do znakowania z taśmy Duct są odporniejsze na uszkodzenia i zatarcia. Dużo dłużej zachowują swoje właściwości klejące oraz kolor. Co za tym idzie, jest to produkt o przedłużonej żywotności.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!