katalog produktów

Wykroje z korka

Wykroje z korka technicznego świetnie sprawdzą się jako trwały, samoprzylepny podkład pod panele, będą chroniły podłogę zarówno przed utratą ciepła jak również świetnie wygłuszały (izolowały od hałasu). Korek techniczny możemy pokryć czy zlaminować zarówno klejem akrylowym czy hot-melt (kauczukowym).

Jako polski producent podkładek korkowych mamy możliwość przygotować samoprzylepny korek techniczny w formie rolek, wykroi (powycinanych elementów korkowych) oraz samoprzylepnych arkuszy korkowych. Szczególnie przydatne są wykroje z korka.

Samoprzylepne wykroje z korka technicznego z łatwousuwalnym klejem mają właściwości amortyzujące. Korek przenosi i rozkłada ciężar. Dzięki temu transport i magazynowanie szkła jest bezpieczniejsze. Nasze przekładki korkowe z łatwousuwalnym klejem dobrze przylegają do szyby.

Podkładki korkowe

  • ułatwiają przesuwanie mebli,
  • chronią podłogę przed uszkodzeniem czy zarysowaniem,
  • nie przyciągają kurzu i są hipoalergiczne.

Epat - producent wykrojów z korka

Samoprzylepne kółka i kwadraty czy arkusze korkowe możemy wykonać w formie pojedynczych elementów, arkusza z powycinanymi elementami lub jak klient woli np. podkładki korkowe w formie roli przemysłowej.

Możemy produkować samoprzylepne podkładki korkowe w różnej grubości – odpowiedniej do Twoich potrzeb.
Jeśli szukasz podkładek korkowych z mocnym klejem, samoprzylepnego podkładu pod panele z korka zgłoś się do nas. Jesteśmy producentem wykrojów z korka technicznego.

Korkowe przekładki dystansujące

Produkujemy także korkowe przekładki dystansujące do transportu i magazynowania tafli szkła oraz szyb zespolonych i ciężkich materiałów. Wycinamy je w formie wykrojów samoprzylepnych zlaminowanych z folią z klejem, który nie pozostawia zabrudzeń po usunięciu. Zastosowanie korkowych przekładek dystansujących z klejem łatwousuwalnym:

  • transport tafli szklanych,
  • transport szyb zespolonych,
  • magazynowanie tafli szklanych.

Samoprzylepne przekładki do szyb z korka oferujemy w formie wykrojów o wymiarze 20 x 20 mm, na roli lub arkuszu.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!