katalog produktów

Eurozawieszki samoprzylepne

Zawieszki wykorzystywane są do ekspozycji produktów w sklepach. Wykonywane są z przeźroczystej, wysokogatunkowej folii PVC oraz agresywnego kleju o zwiększonej przyczepności do powierzchni niskoenergetycznych (ciężkich do sklejenia).
Eurozawieszki samoprzylepne to coś, na co możemy natknąć się w każdym sklepie. Eurohaczyki, jak inaczej są nazywane, to elementy przeznaczone do zawieszania produktów na półkach i hakach sklepowych. Te wykonane z folii uchwyty, które świetnie sprawdzają się w branży handlowej oraz reklamowej. Zapewniają efektywne oraz atrakcyjne wykorzystanie przestrzeni na półkach i stoiskach. Dzięki eurozawieszkom towar jest lepiej wyeksponowany, a co za tym idzie, atrakcyjniejszy dla docelowych klientów. Eurohaczyki najczęściej spotyka się w sklepach samoobsługowych.

Zawieszki występują w różnych kształtach.

  • Zawieszki w formie haczyków (standardowy rozmiar 35 x 22 mm – lewe i prawe).
  • Zawieszki z eurodziurką (eurozawieszki), standardowe rozmiary 35 x 47 mm oraz 50 x 50 mm.
  • Zawieszki z kółkiem.

Grubość folii ma znaczenie.

  • Folia o grubości 0,35 mm pozwala uzyskać udźwig pojedynczej zawieszki do ok. 420 g.
  • Folia o grubości 0,20 mm pozwala uzyskać produkt dużo łatwiejszy w aplikacji (ważne przy bardzo dużych nakładach).

Jak wyglądają eurozawieszki samoprzylepne?

Eurozawieszki produkowane są z folii PVC, o różnej grubości. Składają się w zasadzie z dwóch elementów – plastikowego haczyka, zaczepu lub zawieszki oraz powierzchni pokrytej klejem. Zazwyczaj ma ona formę samoprzylepnego paska. Umożliwia on łatwe przymocowanie eurohaczyka do opakowania, kartonu, czy pudełka. Eurozawieszki samoprzylepne mogą mieć różny kształt i formę.

Dlaczego warto używać eurozawieszek samoprzylepnych?

Zawieszki z eurodziurkami są powszechnie używane w sklepach i na stoiskach reklamowych. Umożliwiają zawieszenie produktów, niezależnie od jego rodzaju i wagi. Charakteryzują się doskonałą wytrzymałością, dzięki której są w stanie zachować swoje właściwości mimo większego obciążenia. Eurozawieszki są niezwykle łatwe w montażu. Klej, którym są pokryte zapewnia szybkie i trwałe połączenie z opakowaniem, niezależnie od jego rozmiarów. Eurohaczyk może być zamocowany w dowolnym miejscu, co pozwala na dostosowanie do półki oraz rodzaju pudełka.

Epat – producent eurozawieszek samoprzylepnych

Firma Epat w swoim portfolio posiada również eurozawieszki samoprzylepne. Produkuje je z folii PVC oraz agresywnego kleju, o zwiększonej przyczepności. Pozwala to, na zastosowanie ich na powierzchniach cięższych do sklejenia. Epat wykonuje eurohaczyki o różnej formie i grubości. Te cieńsze są łatwiejsze w aplikacji, a grubsze uniosą większy ciężar. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzeby Ci jest producent eurozawieszek samoprzylepnych.

Masz pytania?
Odezwij się do nas!