Branża ceramiczna

Zaopatrzenie dla branży ceramicznej

Sektor wyrobów ceramicznych to obszar wymagający precyzji, specjalistycznych materiałów oraz odpowiednich warunków produkcyjnych do wytworzenia swoich artykułów. Współpraca z producentami ceramiki sanitarnej i łazienkowej dostarczyła nam cennego doświadczenia, co umożliwia nam proponowanie narzędzi, materiałów oraz produktów dedykowanych temu sektorowi.

Zaopatrzenie dla producentów ceramiki sanitarnej i łazienkowej

Spółka EPAT Sp. z o.o. z Lublina spełnia potrzeby producentów działających w branży ceramicznej, zapewniając dostęp do specjalistycznych artykułów niezbędnych do pracy. Często, te artykuły są dostępne jedynie na zamówienie od dostawców z różnych krajów. U nas, klient otrzymuje wszystkie potrzebne materiały w jednym miejscu, włączając w to gąbki do czyszczenia i obróbki ceramiki, włókniny ścierne, obuwie BHP dla sektora ceramicznego, magnesy do form odlewniczych oraz inne niezbędne artykuły. Firma Inform dostarcza sprawdzone i profesjonalne produkty dla branży ceramicznej.

Produkcja ceramiki łazienkowej i sanitarnej — etapy

Producenci elementów łazienkowych wypuszczają na rynek szeroki asortyment wyrobów, w tym umywalki, miski WC, wanny, bidety, pisuary, brodziki, i inne. Proces produkcji tych artykułów jest wieloetapowy i wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Odlewy przed wypaleniem ceramika łazienkowa materiały ścierne Epat

Produkty dedykowane dla branży ceramicznej

W ofercie Epat znajdziesz tego typu produkty przydatne w produkcji ceramiki użytkowej:

  • gąbki do czyszczenia i obróbki,
  • włókniny ścierne,
  • maski filtrujące,
  • dedykowane obuwie BHP dla branży ceramicznej,
  • magnesy do form odlewniczych,
  • inne.

Oferta produktów dla ceramiki

Wybrane z oferty Epat Sp. z o.o. produkty dla branży ceramicznej

Współpraca z

EPAT Sp. z o.o.

Dlaczego warto zaufać firmie EPAT?

W firmie Epat skupiamy się na Tobie i potrzebach Twojej firmy. Zajmujemy się zaopatrzeniem firm produkcyjnych i przemysłowych. Dostarczamy produkty i narzędzia, żebyś mógł bezpiecznie i bardziej wydajnie wykonywać swoją pracę.

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem produktów marek tesa, Pferd, Wiko.

Nasi Klienci to firmy z branży automotive, transportu publicznego, branży lotniczej, obróbki stali nierdzewnej, obróbki skrawaniem, branży ceramicznej i innych.

Oto co możemy zaproponować Tobie:

Masz pytania?
Odezwij się do nas!